T O P

  • By -

-Fioravante-

Kuzgun Sürüsü ve Kuyu suyu tarayıcısı hariç geri kalani iyi olnus. O ikisini ise öldürmüşsün. Evet güçlü kartlar ama Broken değiller. Kuzgun sürüsünde 4 hasar verebilmek için önceden mana harcaman lazım stunlaman veya hasar vermek için. Bu yüzden koşulu sayesinde kart bence dengeli. Kuyu suyu tarayıcısıda Ez-Draven destesinde asıl güçlü hissettiren kart değil zaten .Ne gerek var ki nerfe ?


ATAKANX07

Haklısın bir noktada ama öldürme kısmına katılmıyorum. Draven Ezreal'ı metadan silmeden bir hasar vermek istedim. Kuyu Suyu Tarayıcısı dediğim gibi resmen koşulsuz bir şekilde çok iyi bir özellik ve çok iyi statlara sahip bir kart bundan dolayı can hafiften dokunmam lazım diye düşündüm. Kuzgun Sürüsü aslında biraz daha büyük bir nerf ancak çoğu zaman engellenmesi zor engellense bile genelde çok iyi bir takas oluyor. Ben 1 manaya koşullu da olsa 4 hasarın çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum ancak Kuzgun Sürüsü dengelemesi zor bir kart çünkü çok net sayılar içeriyor. Ya hasarını azaltacaksın, ya manasını arttıracaksın, ya hızını değişeceksin. Ben de en mantıklı buna karar verdim ama doğruluğu tartışılır. Diğer kartları beğenmene sevindim düşüncelerin için teşekkürler.


thanosamamuslim

Çok güzel olmuş bence.Bende kendi yamamı yaoacaktım ama bazı kartlar tamamen aynı olduğu için vazgeçtim.😘


ATAKANX07

Teşekkürler.


ATAKANX07

Kuzgun Sürüsü - Hasarı 3'e düşürerek absürt gücüne dur demek istedim. Kuyu Suyu Tarayıcısı - Koşulu kullanıldığı destelerde resmen olmadığı için atağını 3 yaparak mükemmel statlardan iyi statlara çektim. Kaçak Ucube - Çağırılmasının kolaylığından dolayı atağını 3'e düşürdüm. Hortlak Ana - Manasını 7 manaya düşürdüm ve elindekinin kopyasını değil direkt kendini çağırıyor. Ayrıca hayali olarak da çağırmıyor. Merhametsiz Avcı - Can ve atağı 1 azaldı. Sihir Çekirdeği Güçlendirmesi - Viktor'a 1 can kazandırarak Viktor'un bir miktar hayatta kalabilmesini istedim. Kumtaşı Kimera - Hem konsept olarak hem kullanılabilir olması için aban verdim. Savaş Anasının Çağrısı - Oyun için çok yavaş kaldığından dolayı 11 manaya indirdim. Batık Yatırım - Bu kart niye 5 ya da 6 mana değil ki zaten :D? Heimerdinger Seviye 1 - Oyun için çok yavaş kalacağını düşündüm ve manasını 1 azaltıp 1 can verdim. Heimerdinger Seviye 2 - 1. seviye Heimerdinger'den farklı olarak taret geçici değil. Katarina Seviye 2 - Manası 3 oldu. Yasuo Seviye 1 - 2 değil 3 hasar veriyor. Quinn Seviye 2 - Seviye atladığında ölmeden saldırabilmesi için ilk saldırı verdim. Savaş Demircisi - 2/2 statlar yerine daha defansif olan 1/3 statlarına getirip seçkin verdim böylece 2. bir savaş demircisi çağırırsan onun da güçlenmesi ve sinerjileri çalıştırmasını istedim.


ATAKANX07

Hortlak Ana'yı 5 5 yaptığımı eklemeyi unutmuşum.


XanDeadlocked

Allttan yazılar geçmesi bu şekilde mi sağlanıyor ?


ATAKANX07

Hayır, gönderiyi paylaşmadan önce fotoğrafı seçip istediğini yazabiliyorsun.


ATAKANX07

Azir-İrelia nerfü yapacaktım ama yapmadım çok fazla kart olmasın diye eğer beğenilirse belki daha fazlasını hazırlarım ve paylaşırım.


plexy01

Viktor kartına her sihir çekirdeği kullandığında 1 can kazandırmak op op op ötesi olur. Birimlere can kazandırmanın op olduğunu apheliosun tapınak landmarkında gördük, hatta bırak kazandırmayı bir tur vermenin bile op olduğunu grand plaza da gördük viktora farklı bir güçlendirme lazım diğerleri güzel olmuş eline sağlık


ATAKANX07

Bundan dolayı ben de çok arada kaldım bunun sürekli olması dengesiz yerlere gidebileceği için. Bunu belli bir koşul ya da limite de bağlamak doğru olabilirdi ancak Viktor'un bu kadar güçsüz durumda olmasından dolayı bunu yapmak istedim. Güzel yorumun için teşekkürler.


redditli-cowboy

Batık yatırımın esprisi gerçekten işe yaramaz bir kart olması. İşe yarar bir hale gelmemesi lazım o yüzden. Hortlak ana ilginç olmuş. Ama oyunu bozma ihtimali gözümü korkutmadı değil.


ATAKANX07

Hortlak Ana'nın daha çok oynanabilir bir hale gelmesi için böyle bir dengeleme yapmak istedim. Bunu daha dengeleyen şey örneğin Cithria destesinde evet 7 manada Cithria çağırabiliyorsun ama sonra başka bir Hortlak Ana ile çağırmak için yine bir tane daha Cithria çekmen lazım bu da sürekli spamlanmasının biraz önüne geçer dedim.


ATAKANX07

Batık Yatırım konusuna gelecek olursak oyunda hiçbir mantığı olmayan bir kartın bulunmasını istemem ben. Sonuçta Riot oyuncular da biraz eğlensin dalga geçsin diye yaptıklarını sanmıyorum.


redditli-cowboy

Bence dalga geçmekten çok rastgele büyü oluşturduğunda elinde patlayacak yada laboratuvar da rastgele decklerle oynarken çekebileceğin anlamsız bir kart olarak tasarlanmış. Bir nevi oyunun senin için hazırladığı bir tuzak. Deck e eklensin diye yapılmadığı isminden de açıklamasından da anlaşılıyor. Hortlak ana konusunda da ikna oldum hoşuma gitti.


ATAKANX07

Ben yine de aynı şeyi düşünüyorum. Oyunda gereksiz kart olmamalı, bütün kartlar bir şekilde oynanabilir olmalı.


4lperK

Flock iyi ya ona dokunmaya gerek yok ama yaptigin degisiklikleri beğendim. Viktor'un can kazanması çok op olur Viktor oynanır ama olsun biraz da o oynasın :) Savaş Anasina dokunman guzel olmuş. Feel The Rush varken hic oynanmiyordu en azindan troll destelerde oyananbilir. Diger yaptigin değişiklikler güzel upvote attim. X)


4lperK

Söylemeyi unuttum Hortlak Ana'yı bufflaman güzel olmuş eski kırık Anivia Ledros destelerini görebiliriz yine. Oyunun biraz daha uzamasi kontrol destelerinin gelmesini cok ıstiyorum sahsen. Oyun cok hızlı şuan ve oyunu cogu zaman kontrol edemiyorsun. (Tlc hariç)


ATAKANX07

Teşekkürler güzel yorumun için. Viktor'un can kazanmasını bir koşula bağlamam lazımdı düşününce daha mantıklı geldi. Flock konusunda da haklı olabilirsiniz.


ecrt70

Neden ire asır NERF lemedin


ATAKANX07

Yorumlarda açıkladım ama tekrar söyleyeyim çok fazla kart oldu bundan dolayı eğer beğenilirse tekrar hazırlarım orada yaparım dedim.


AdditionalExchange85

Dra ez nerfe gerek yok bence


Isold00

Haklısın


ValmarandKai

Kata çok güçlü olur böyle, domine eder agro piltover noxus destelerine geri doneriz


ATAKANX07

Oyunun en başından beri çöp durumda oyunun en kötü kartı op olursa da olsun ki ben op olacağını düşünmüyorum 3 manada oynadın vurdun 4 manada nasılsın oynadın 1 manan var ilk 4 turda cebinde 4 mana kalıyor kataya harcamadığın 4 manayla birim mi oynayacaksın katayı mı koruyacaksın ne yapacaksın adam bi mistik attı mı seviye atlayamadan ölüyor ben bu 3 mana ile bile çok iyi olmayacağını düşünüyorum